znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

CENNIK KOMPONENTY AV

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Nowy 5.2-kanałowy amplituner AVR-X520BT z Bluetooth zapewni dużą satysfakcję, początkującym lecz wymagającym entuzjastom kina domowego. Jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, w tym technologię HDCP 2.2 zgodną z najnowszą specyfikacją, która jest wymagana do odtwarzania treści 4K Ultra zabezpieczonych przed kopiowaniem. W sumie pięć wejść HDMI, z których trzy obsługują HDCP 2.2 / 4K 60p, co jest wystarczające, aby podłączyć nowoczesne urządzenia HDMI, takie jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dyski zewnętrzne. Dodatkowo AVR-X520BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność3D wszystkich wejść HDMI.

Dzięki wbudowanej bezprzewodowej łączności Bluetooth, użytkownik może po prostu podłączyć swój smartfon obsługujący Bluetooth i przesyłać strumieniowo swoje ulubione utwory aby odtwarzać je na AVR-X520BT w wysokiej jakości dźwięku. Amplituner może zapamiętać aż 8 powiązanych urządzeń Bluetooth, więc po jednorazowym podłączeniu, cała rodzina może szybko uzyskać dostęp do urządzenia. Jest również wyposażony w wygodny port USB na panelu przednim do odtwarzania plików muzycznych (w tym MP3, WMA, FLAC i AAC) i ładowania urządzeń przenośnych.

Warto zwrócić uwagę na unikalną aplikację Bluetooth (Denon 500 Series Remote App), która pozwala sterować amplitunerem AVR-X520BT przy pomocy każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Używając aplikacji można włączyć lub wyłączyć urządzenie, sterować głośnością, wyciszyć lub wybrać źródło dźwięku. Aplikacja jest już dostępna w wersji dla urządzeń z systemem Android, a wkrótce będzie oferowana w wersji dla systemu iOS.
Z asystentem ustawień Denon oraz instrukcją szybkiego uruchamiania, konfiguracja amplitunera AV jest szybka i łatwa. AVR-X520BT jest wyposażony w pomiarowy mikrofon do konfiguracji audio, który dostosowuje krytyczne parametry systemowe do maksymalnej wierności dźwięku dla indywidualnego systemu głośników i przestrzeni w pomieszczeniu. Przejrzysty panel przedni AVR-X520BT jest wyposażony w 4 przyciski szybkiego wyboru funkcji, które pozwalają użytkownikowi wybrać jedno z jego ulubionych źródeł. Dzięki funkcji Quick Select, AVR-X520BT pamięta preferowane źródła, jak również preferowane ustawienia dźwięku dla każdego źródła, aby użytkownik mógł cieszyć się precyzyjnie dobranym dźwiękiem dla każdego z nich. Wyboru można aplikacji Bluetooth lub ergonomicznego pilota zdalnego sterowania.

Dane techniczne

• 130W x 5 kanałów - wysokiej jakości dyskretny wzmacniacz mocy dla szczegółowego i potężnego dźwięku
• 4K / 60Hz pełny zakres pass-through (3 dedykowane wejścia HDMI)
• 5 wejść HDMI z czego na 3 wejścia obsługujące pełne HDCP 2.2
• Wbudowany interfejs Bluetooth do bezprzewodowej transmisji dźwięku
• Aplikacja Denon do zdalnego sterowania (Denon Remote 500 Series, dostępna dla systemu Android, a wkrótce dla iOS)
• Asystent ustawień
• Automatyczna kalibracja głośników przez mikrofon
• Wejście USB na panelu przednim
• Ulepszona inżynieria dźwięku Denon
• Oznaczone kolorami terminale głośnikowe
• Łatwy w instalacji, łatwy w użyciu
• Dostępny w kolorze czarnym
• Gwarancja 3 lata PL
• Wymiary (S x W x G): 434 x 151 x 319 mm
• Waga: 7.5 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru AVRX520BT AVR520 AVR-520 AVRX-520 520BT 520

[ AVR-X520 BT ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone