znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

CENNIK KOMPONENTY AV

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

AVR-X7200WA oferuje najwyższą jakość wykonania, doskonałe funkcje i najlepszą jakość dźwięku Denon, dla najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. Dzięki przełomowej technologii Dolby Atmos AVR-X7200WA zapewnia zniewalający, wielowymiarowy dźwięk, a dodatkowo jest przystosowany do rozbudowania do formatu Auro-3D.

Nowy AVR-X7200WA został wyposażony w potężny 9-kanałowy wzmacniacz z 210 W na każdy z odseparowanych kanałów, wbudowanych w monolityczną, symetryczną konstrukcję wzmacniacza z wykonanymi na zamówienie tranzystorami DHCT (Denon Denon High Current Transistors). Najwyższa jakość wykonania gwarantuje najlepszą w tej klasie jakość dźwięku z minimalnymi zakłóceniami, o zadziwiającej czystości, mocy, szczegółowości i głębokości. Ponadto dzięki przetwarzaniu 11.2 i wyjściu 13,2 kanałów przedwzmacniacza obsługuje konfiguracje głośników, które wykraczają poza zakres jego 9-stopniowego przedwzmacniacza. Jego zaawansowana sekcja audio, obejmuje najwyższej rozdzielczości dekodery: Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a także oferuje DTS Neo: X oraz Audyssey DSX dla zaawansowanych doznań dźwięku przestrzennego z dodatkowych głośników efektowych. Dla jeszcze większego wyrafinowania dźwięku, AVR-X7200WA dysponuje własnym obwodem DDSC-HD32 Denon z renomowanym wielokanałowym przetwarzaniem, a także posiada połączenie Denon link HD pozwalające na wolną od zakłuceń transmisję ze współpracującego odtwarzacza Blu-ray. Wymagający klienci z pewnością docenią fakt, że nowy amplitiuner jest wyposażony w najbardziej zaawansowany pakiet Audyssey w tym Audyssey MultEQ XT 32 (Pro ready) do kalibracji pomieszczenia z Sub EQ HT i LFC.

AVR-X7200WA oferuje niezwykły, trójwymiarowy przestrzenny dźwięk, dzięki wyposażeniu w najnowszą technologię dekodowania Dolby Atmos, a także przystosowaniu do Auro-3D (płatne rozszerzenie dostępne będzie on-line, od początku grudnia). Z Dolby Atmos, ożywiony dźwięk dobiega ze wszystkich kierunków, w tym znad głowy. Dzięki czterem procesorom DSP (Digital Sound Processing), AVR-X7200WA ma wystarczającą moc obliczeniową do zasilenia kalibracji Audyssey 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, a nawet pełnych 11 - kanałowych ustawień Dolby Atmos, korzystając z konfiguracji Dolby Atmos 7.1.4* lub 9.1.2* (* z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem mocy).
Auro-3D tworzy dodatkowe unikalne realistyczne wrażenie dźwięku przestrzennego. Dzięki wyjątkowej konfiguracji kanałów efektowych, generowane są odbicia akustyczne, które brzmią naturalnie ponieważ dźwięki dochodzą do słuchacza ze wszystkich stron, w tym z nad głowy. W zależności od wielkości pomieszczenia, tworzone są 1 lub 2 dodatkowe warstwy z głośników, zamontowanych powyżej istniejącej warstwy Surround na poziomie uszu, aby wytworzyć wertykalne pole dźwięku Auro-3D.

Wraz ze znaną i niepowtarzalną jakością technologii przetwarzania dźwięku Denon, wszystkie z tegorocznych nowych amplitunerów serii X wyposażone są w nigdy wcześniej nie stosowany zestaw opcji łączności. Co najbardziej charakterystyczne, wszystkie mają wbudowane Wi-Fi, aby łatwo połączyć się z siecią domową i Bluetooth do podłączenia urządzeń mobilnych za naciśnięciem jednego przycisku. Podłączenie AVR-X7200WA otwiera salon na dosłownie nieograniczone źródła muzyki i opcji odtwarzania. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo własną muzykę - najwygodniej z urządzeń mobilnych firmy Apple poprzez AirPlay lub udostępnić swoją bibliotekę muzyczną zapisaną na urządzeniach kompatybilnych z DLNA, takich jak urządzenia pamięci masowej (NAS). Co więcej, możesz wybrać z tysięcy internetowych stacji radiowych i cieszyć się muzyką ze Spotify dzięki najnowszej funkcjonalności Spotify Connect (subskrypcja). Dla całkowitej wygody, przedni port USB można wykorzystać do podłączenia zarówno urządzeń pamięci masowej USB jak też urządzeń mobilnych do odtwarzanie muzyki, które mogą być w tym samym czasie ładowane. Wszystkimi funkcjami można sterować za pomocą mobilnej aplikacji Denon Remote App, która jest dostępna dla urządzeń iOS i Android. Udoskonalony Setup Assistant i zaawansowany graficzny interfejs użytkownika sprawiają, że skonfigurowanie amplitunera z wieloma urządzeniami staje się bardzo łatwe i wygodne, nawet dla początkujących użytkowników.

Dzięki w sumie 8 wejściom i 3 wyjściom HDMI, AVR-X7200WA jest przystosowany do przejęcia pełnego, równoczesnego sterowania dosłownie wszystkimi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak odtwarzacze Blu-ray, odtwarzacze multimedialne, kamery wideo itp. Zaawansowany procesor wideo AVR-X7200WA jest przystosowany do obsługi pełnego zakresu treści 4K Ultra HD 50/60 Hz, a także wyposażony w 4: 4: 4 Pure Color 4K pass-through, zgodne z najnowszą specyfikacją HDMI. Dla najlepszych wrażeń wizualnych umożliwia nawet skalowanie i transkodowanie standardowego źródła rozdzielczości i wideo wysokiej rozdzielczości do 4k Ultra HD 50/60 Hz. Denon nie chce kompromisu w sprawie ograniczonej przepustowości i możliwości obecnie dostępnych kolorów HDCP2.2, dlatego to rozwiązanie nie będzie stosowane w sekcja HDMI AVR-X7200WA. Wiosną 2015, Denon zacznie oferować uaktualnienie sprzętowe obejmujace HDCP2.2 - pełny protokół ochrony AVR-X7200WA przed kopiowaniem.

Podsumowując, AVR-X7200WA wyposażony w wielostrefowy zaawansowany przedwzmacniacz i niestandardowe funkcje instalacji, posiada wszelkie cechy aby stać się prawdziwym centrum rozrywki dla całego domu. Jednocześnie, Denon opracował nowy tryb Eco umożliwiający unikalne zarządzanie zużyciem energii, co wpisuje się w zieloną politykę środowiskową firmy bez utraty wydajności i jakości dźwięku. Uniwersalny, wszechstronny i potężny do granic możliwości. AVR-X7200WA będzie dostępny od stycznia, w kolorach czarnym lub srebrnym.

Najważniejsze funkcje sieciowego amplitunera Denon AVR-X7200WA 9.2ch AV :

• 210 W x 9 kanałów, wysokiej jakości wzmacniacz dla potężnego i szczegółowego dźwięku
• Symetryczna monolityczna konstrukcja wzmacniacza Denon z tranzystorami wykonanymi na zamówienie
• DDSC-HD32 z wielokanałowym przetwarzaniem AL32, Denon link HD
• Wbudowane WiFi z podwójną anteną, wbudowany Bluetooth
• Najnowszy standard HDMI z 4K Ultra HD 50/60 Hz Pass-through; rozdzielczość kolorów 4:4:4
• HDCP2.2 gotowy do rozbudowy (planowane na wiosnę 2015)
• Zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo z możliwością skalowania do 1080p i 4k Ultra HD 50 / 60Hz
• 8 wejść HDMI (w tym. 1 z przodu), 3 wyjścia HDMI (2 główne + 1 strefowe)
• Konfiguracja Dolby Atmos (5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4 * 9.1.2 *)
• Auro-3D gotowe do rozbudowy konfiguracji (9.1ch, 10.1ch * z VOG („Głos Boga”)
• Przetwarzanie Audyssey DSX i DTS Neo: X 11.1ch
• Szerokie możliwości obsługi streamingu w tym dla formatów DSD i AIFF
• AirPlay i streaming muzyki DLNA; Spotify Connect
• Zaawansowany tryb ECO z ustawieniami off/on/auto
• Audyssey MultEQ XT32 / Sub EQ HT / LFC (Pro ready)
• Audyssey Dynamic Volume and Dynamic EQ
• Sterowanie RS232
• Wejście Phono
• Przetwarzanie 11.2 i przedwzmacniacz 13.2; pozłacane złącza
• 3 źródła, 3 strefy
• Kalibracja ISF
• Asystent poprawnej konfiguracji i graficzny interfejs użytkownika (Hybrid GUI, 9-językowy)
• Dostępny w kolorze czarnym i srebrnym (premium silver)
• Gwarancja PL 3 lata
• Wymiary (S x W x G): 434 x 196 x 427 mm
• Waga: 17.80 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Uwaga! W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor produktu

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru Denon AVR-X7200WA Danon  AVRX7200 7200 amplituner av wzmacniacz AV
avr, denon avr, 7200W, 7200 w, 7200-w, 7200wa, 7200 wa, 7200-wa, avr 7200, avr-7200, avr7200

[ AVR-X7200 ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone