znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
KOMPONENTY HI FISYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
             

CENNIK SYSTEMY MINI / MICRO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Denon D-M41DAB: wspaniały dźwięk i prostota

Nowy D-M41DAB składa się z odtwarzacza CD RCD-M41CD oraz dopasowanych do niego głośników SC-M41, a jego prototypem jest niezwykle popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw D-M40. Inżynierowie firmy Denon całkowicie go przeprojektowali, począwszy od wyglądu przez konkretne funkcjonalności aż po układy audio, w efekcie oferując jeszcze większą wydajność i jakość produktu.

Technologia Bluetooth została zintegrowana, aby umożliwić natychmiastową łączność bezprzewodową ze smartfonami, tabletami i komputerami, w ramach zwiększenia możliwości wyboru źródła dźwięku. Wprowadzono ją w celu zapewnienia optymalnej elastyczności dla urządzenia. Układy Bluetooth zostały zaprojektowane w komplecie z włącznikiem/wyłącznikiem, oferując możliwość utworzenia wygodnego połączenia bezprzewodowego, gdyby zaistniała taka potrzeba. Dodatkowo wzmocniono dźwięk płynący z innych źródeł, takich jak CD, DAB/DAB+, FM i innych sygnałów cyfrowych, gdy w danej chwili moduł Bluetooth nie jest używany.

Wszystkie te opcje są elementem specjalnego pakietu usprawnień dźwięku, stworzonego, aby D-M41DAB znacznie wyróżniał się na tle konkurencji. Udoskonalenia sięgają nawet bazowych rozwiązań produktu, jak na przykład stworzenie nowego i dyskretnego, analogowego układu wzmacniającego, którego zadaniem jest zapewnienie większej przejrzystości i czystości dźwięku, zbudowanego zgodnie z filozofią „Simple and Straight” firmy Denon. Konstrukcja obwodu jest prosta, ze skróconymi ścieżkami sygnału, aby uniknąć tworzenia się dodatkowych zakłóceń. Jest to część projektu Triple Noise Reduction Design firmy Denon, który obejmuje również staranną separację obwodów analogowych i cyfrowych oraz uziemienie sygnału precyzyjnego. Ponadto zniekształcenia płynące z selektora sygnału wejściowego, regulacji głośności i wzmacniacza zostały zniwelowane w celu zapewnienia jak najczystszych dźwięków.

Nowy obwód wzmacniacza zapewnia 2x30W, więc odtwarzacz RCD-M41DAB ma dostarczone dość mocy, aby napędzać dopasowane do kompletu głośniki SC-M41 lub inne popularne rozwiązania (odbiornik CD można również kupić osobno), a także aby zasilić sekcję wzmacniacza słuchawkowego stworzoną dla tych, którzy preferują bardziej osobiste odsłuchy.

Oprócz wejścia Bluetooth, wbudowanego odtwarzacza CD i radia FM/DAB+, dostępne są też dodatkowo dwa cyfrowe wejścia optyczne dla zewnętrznych źródeł, takich jak na przykład dźwięk płynący bezpośrednio z telewizora. Przetworniki Hi-Res 192kHz/24bit obsługują wszystkie dostępne źródła cyfrowe.

Zastosowano wysokiej jakości terminale głośnikowe, dodatkowo z wyjściem przedwzmacniacza dla subwoofera (pre-out), a sam RCD-M41DAB wyposażono dodatkowo w pilota, do zdalnego sterowania całym systemem. Jego wygląd został odświeżony i zmieniony tak, aby pasował do industrialnego wzornictwa flagowych produktów hi-fi Nowej Generacji marki Denon. W tym samym czasie głośniki podstawkowe SC-M41 proponowane do zestawu, również zostały ulepszone dzięki specjalnemu programowi Denon European Sound Tuning, w taki sposób, aby jak najlepiej mogły wykorzystywać potencjał dołączonego do zestawu odtwarzacza CD.

Wszystkie te cechy składają się na kompletny system, który jest gotowy na przyszłość, elastyczny, ale też równie zaawansowany i wydajny jak pozostałe znane modele serii M firmy Denon.

Cechy charakterystyczne odtwarzacza RCD-M41DAB
• 2 wyjścia o mocy 30W, plus wyjście przedwzmacniacza dla subwoofera
• Bluetooth dla szybkiego odtwarzania bezprzewodowego z urządzeń mobilnych
• Nowy dyskretny układ analogowy zapewniający lepszą jakość dźwięku
• Konstrukcja obwodów elektronicznych „Simple & Straight” dla czystości dźwięku
• Wysokiej jakości przetworniki cyfrowe/analogowe do odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości
• Konstrukcja Triple Noise Reduction Design (T.N.R.D.) dla zachowania czystości sygnału
• CD, radio FM (FM/DAB/DAB+ na urządzeniu RCD-M41DAB) oraz dwa wejścia optyczne na dodatkowe źródła cyfrowe
• Wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z kontrolą wzmocnienia
• Nowy, industrialny wygląd wywodzący się z flagowych modeli serii NE
• Funkcja Speaker Optimizer, zapewniająca jak najlepsze osiągi we współpracy z zestawem SC-M41
• Dostępny w kolorach black oraz premium silver

Cehcy charakterystyczne systemu głośnikowego SC-M41:
• 2-drożny system głośnikowy z 12 cm przetwornikiem średnio-niskotonowym i 2,5 cm przetwornikiem wysokotonowym z miękką kopułką
• Zwrotnica separująca przetworniki głośnika dla osiągnięcia płynności i naturalnego brzmienia
• Możliwość dostrojenia w programie European Sound Tuning
• Dostępne w kolorach black oraz wood

Dodatkowe informacje:Powieksz do pelnego rozmiaru mini system, mini audio, wieża, wieza, wiezyczka, wieżyczka, dab, dab+,
D-M41DAB, DM41DAB, D M41DAB,
D-M 41DAB, DM 41DAB, D M 41DAB,
D-M-41DAB, DM-41DAB, D M-41DAB,

D-M41 DAB, DM41 DAB, D M41 DAB,
D-M 41 DAB, DM 41 DAB, D M 41 DAB,
D-M-41 DAB, DM-41 DAB, D M-41 DAB,

D-M41-DAB, DM41-DAB, D M41-DAB,
D-M 41-DAB, DM 41-DAB, D M 41-DAB,
D-M-41-DAB, DM-41-DAB, D M-41-DAB,

RCD-M41, RCD M41, RCDM41,
SC-M41, SCM41, SC M41,
M41, M-41, M 41,

[ Mini system audio Denon D-M41DAB ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone