znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

CENNIK KOMPONENTY AV

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zapytaj o dostepnosc produktu

AVR-X4400H wykorzystuje dziewięciokanałowy, dyskretny blok wzmacniacza, z identycznym wzmocnieniem dla wszystkich kanałów, ogromny transformator mocy i wysokiej jakości kondensatory bloku zasilania, zapewniające stabilną moc, oraz szybko działający system czujników temperatury na obwodach wzmacniających, gwarantujący stabilną pracę bez ograniczania mocy.

Poszczególne sekcje przedwzmacniacza służące regulacji głośności i wyboru sygnału wejściowego zostały dostosowane tak, by zapewnić czystość sygnału, zaś szybkie cyfrowe zasilacze mocy ułatwiają eliminację szumu z pasma dźwiękowego. Amplituner został zbudowany na płycie o dużej sztywności z oddzielnym stanowiskiem obwodu transformatora, co poprawia stabilność mechaniczną w celu wyeliminowania wibracji.

Poza możliwością obsługi zaawansowanych systemów głośników kina domowego i kompatybilności ze wszystkimi najnowszymi formatami dźwięku i obrazu, w tym Dolby Atmos, DTS: X, Auro-3D, 4K Ultra HD z HDR (High Dynamic Range) i Dolby Vision, AVR-X4400H wyposażony został w precyzyjny system dostosowania dźwięku do pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32. Jest także kompatybilny z aplikacją Audyssey MultEQ Editor, co pozwala użytkownikowi na jeszcze większą kontrolę nad ustawieniami dźwięku.


Światowej klasy brzmienie i streaming muzyki

AVR-X4400H to 9.2-kanałowa konstrukcja o mocy 200 W na kanał, zapewniająca potężny, precyzyjny i szczegółowy dźwięk muzyki i z filmów. Amplituner posiada wbudowane dekodowanie Dolby Atmos, DTS:X i Auro-3D, oferując imponujące, trójwymiarowe wrażenia kinowe z zestawami głośnikowymi w konfiguracji 5.1.4 lub 7.1.2, bez konieczności stosowania osobnych wzmacniaczy (również 7.1.4 z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem).

AVR-X4400H jest wyposażony w technologię wielokanałowego przetwarzania dźwięku AL32 firmy Denon oraz D.D.S.C.-HD32, co zapewnia optymalną rozdzielczość każdego kanału. Amplituner został zaprojektowany do odtwarzania muzyki w bardzo wysokim standardzie, jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego bloku konwerterów cyfrowo analogowych, przy wykorzystaniu konwertera AKM AK4458VN 32bit/8ch dla wszystkich kanałów.

Podobnie jak wszystkie amplitunery sieciowe Denon (wyposażone w Ethernet i dwuzakresowe WiFi), AVR-X4400H ma również możliwość odtwarzania muzyki z sieci i źródeł internetowych oraz plików audio wysokiej rozdzielczości - w tym FLAC, ALAC lub DSD (do 5.6MHz) – pliki te są odtwarzane w nieskazitelnej jakości. AirPlay i Bluetooth są w zasięgu ręki, aby szybko odtwarzać ulubioną muzykę z dosłownie dowolnego przenośnego urządzenia. Dzięki technologii HEOS, amplituner zapewnia natychmiastowy dostęp do internetowego radia i szerokiej gamy popularnych usług serwisów muzycznych, w tym Deezer, Spotify, Tidal, SoundCloud i nie tylko. Dzięki dodatkowym głośnikom HEOS i komponentom z rodziny HEOS użytkownicy mogą cieszyć się dźwiękiem w całym domu, kontrolowanym poprzez intuicyjną aplikację HEOS. Zaawansowana sekcja wideo gotowa na przyszłe rozwiązania HDMI

Osiem wejść HDMI, w tym jedno dogodnie umieszczone na panelu przednim, obsługuje sekcję wideo wspierającą technologię Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling, umożliwiając podłączenie wszystkich najnowszych urządzeń, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dekodery strumieniowe. Sekcja wideo jest nawet przystosowana do pracy w trybie Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma) i posiada zaawansowany procesor wideo umożliwiający upscalling istniejących już treści niższej rozdzielczości do pełnego 4K, wraz z analogową konwersją sygnału HDMI i skalowaniem Full Rate 4K. Amplituner został wyposażony w trzy wyjścia HDMI, umożliwiając przesyłanie dźwięku i obrazu z jednego źródła do drugiej strefy przez HDMI, a jednocześnie na przesyłanie sygnału z drugiego źródła do dwóch głównych monitorów - na przykład telewizora i projektora w głównym pomieszczeniu.

Dla zapewnienia kompatybilności z najnowszymi standardami, poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enhanced Audio Return Channel), umożliwiająca obsługę formatów audio 3D za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI z aplikacji telewizyjnych.


Bezkonkurencyjna konfiguracja, dostosowanie dźwięku do pomieszczenia i możliwości połączeniowe

Amplituner AVR-X4400H jest prosty w obsłudze i konfiguracji dzięki asystentowi konfiguracji Denon, oferującemu przejrzystą oprawę graficzną i tekstową, zaś cztery przyciski funkcyjne Quick Select umożliwiają użytkownikowi szybki wybór ulubionego źródła wejściowego, z zaprogramowanym preferowanym ustawieniem dźwięku dla każdego źródła zapewniając precyzyjne dopasowanie brzmienia. Użytkownicy mają do dyspozycji menu ekranowe w języku polskim.

Precyzyjna kalibracja głośników Audyssey MultEQ XT32 zapewnia dokładną, prostą instalację. Zestaw funkcji Audyssey obejmuje również Audyssey LFC, dając możliwość użytkownikowi rozkoszowanie się potężnym basem bez niepokojenia sąsiadów czy domowników w innych pomieszczeniach, zaś SubEQ HT ułatwia konfigurację dwóch subwooferów zapewniając płynniejszy, bardziej zintegrowany bass. Zgodność z nową aplikacją Audyssey MultEQ Editor (dostępna w Appstore) pozwala użytkownikowi na indywidualne dostrojenie ustawień w razie potrzeby.

Dostępna jest również funkcja Bass Sync, która pozwala użytkownikom zrekompensować brak synchronizacji między kanałami LFE (sub-bass) a resztą kanałów, co występuje w przypadku niektórych nośników. Ten problem może powodować efekty fazowe, zakłócające brzmienie: Bass Sync umożliwia amplitunerowi odtwarzanie niskich tonów zsynchronizowanych z resztą dźwięków i uzyskanie żywszej, mocniejszej i bardziej dynamicznej prezentacji. Dla użytkowników, którzy chcą zintegrować swój amplituner AV z instalacją niestandardową (Custom Installation), AVR-X4400H oferuje szeroki zakres opcji, w tym sterowanie poprzez IP, połączenia wejścia / wyjścia zdalnego sterowania na podczerwień, wyzwalacz 12V, złącze RS-232 oraz kompatybilność z Creston Connected. W celu ułatwienia pracy instalatorom, amplituner został wyposażony w funkcję diagnostyki sygnału HDMI, umożliwiając łatwe i szybkie korygowanie błędów podczas instalacji, w tym problemów z okablowaniem i zgodności z monitorami 4K.

Co ważne, zastosowanie zaawansowanego trybu ECO Denona umożliwia dostosowanie zużycia energii do sposobu, w jaki amplituner jest używany, zmniejszając zużycie energii nawet o 50% podczas pracy przy niskich poziomach głośności. Wskaźnik trybu Eco może być wyświetlany w celu monitorowania ilości energii wykorzystywanej przez odbiornik.

Łącząc wysoką wydajność z zaawansowanymi funkcjami audio i wideo oraz bezprzewodową technologią HEOS multiroom, Denon AVR-X4400H - produkowany w fabryce Denona w Japonii, oferuje kompletne rozwiązania zarówno dla zaawansowanych systemów surround, jak i na potrzeby codziennego użytkowania.

Cechy główne:
- 9.2 kanałowy amplituner AV, 200W na kanał
- wbudowana technologia bezprzewodowa HEOS multiroom
- AirPlay, Bluetooth, Radio internetowe, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming
- DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV
- 8 wejść HDMI (w tym 1 z przodu) z obsługą HDCP 2.2
- 3 wyjścia HDMI
- 4K/60Hz full-rate pass-through, kompatybilność Dolby Vision, HDR, HLG oraz BT.2020
- zaawansowany procesor obrazu, upscaling do 4K dla źródeł HDMI
- Dolby Atmos, DTS:X (do 7.1.4 z użyciem drugiego wzmacniacza); Auro-3D
- eARC (Enhanced Audio Return Channel), poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania
- Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ
- Audyssey LFC oraz SubEQ HT
- aplikacja Audyssey MultEQ Editor (dostępna w Appstore)
- wyrównanie linii basu Bass Sync
- wydajna konwersja cyfrowo analogowa
- wejście Phono dla gramofonu
- asystent konfiguracji, aplikacja Denon AVR Remote
- zaawansowane możliwości instalacji niestandardowej
- inteligentny tryb ECO z funkcją off/on/auto
- wykończenie: czarny, srebrny
- wymiary (S x W x G): 434 x 167 x 389 mm
- waga: 13.5 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Uwaga! W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor produktu


Powieksz do pelnego rozmiaru AVR-X4400H, AVRX4400H, AVR X4400H,
AVR-X4400 H, AVRX4400 H, AVR X4400 H,
AVR-X4400-H, AVRX4400-H, AVR X4400-H,
amplituner av, wzmacniacz AV, apmlituner kina domowego, kino domowe, 9.2, 
avr-x4400, avr-x 4400, avr-x-4400,
avrx4400, avrx 4400, avrx-4400,
avr x4400, avr x 4400, avr x-4400,
avr-4400, avr4400, avr4400, x4400, x 4400, x-4400,

[ 9.2 kanałowy sieciowy amplituner kina domowego Denon AVR-X4400H ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone