znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

PROMOCJA KOMPONENTY AV

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Denon AVR-X540BT: przystępna cena, zaawansowane funkcje

Nowy, 5.2-kanałowy amplituner AVR-X540BT, obsługujący jakość obrazu 4K HD z wbudowanym Bluetooth to coś więcej, niż model dla niewymagających. Patrząc na stosunek ceny do jakości, posiada w sobie znacznie więcej zaawansowanej elektroniki i funkcjonalności, które pomagają mu kontrolować nawet bardzo kompleksowe systemy kina domowego. Posiada w sobie technologię, która pozwoli mu współpracować z najnowszymi formatami telewizyjnymi jak i kinowymi, również dzięki kompatybilności ze specyfikacją najnowszego HDCP 2.2, niezbędną do odtwarzania plików w formacie 4K Ultra HD z zabezpieczeniem przed kopiowaniem. Pięć wejść HDMI, z których aż trzy obsługują pełne HDCP 2.2/4K 60p, pozwala na łączenie się z najnowszymi urządzeniami takimi jak konsole, odtwarzacze Blu-ray i dekodery. Dodatkowo AVR-X540BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność 3D na wszystkich wejściach HDMI.

Dzięki pięciu kanałom wzmocniacza, z których każdy dostarcza do 130W, oraz dodatkowej rezerwie na podłączenie dwóch subwooferów, AVR-X540BT może dostarczyć pełne i mocne wrażenia przestrzenne (full surround), niezależnie od głośników z jakich korzystamy.

Intucyjny, graficzny interfejs użytkownika sprawia, że konfiguracja amplitunera jest niezwykle prosta, a dla dodatkowego ułatwienia użytkownika wspiera w niej asystent ustawień - Denon Setup Assistant. AVR-X540BT zawiera również funkcję Auto Setup z korektą akustyki pomieszczenia, aby móc jak najlepiej wykorzystać potencjał wielokanałowego systemu kina domowego. Specjalny mikrofon do przeprowadzenia pomiarów jest dołączony do zestawu, dzięki czemu można z łatwością dostosować najważniejsze parametry systemu, zapewniając idealne odwzorowanie oryginalnego brzmienia, dopasowane do głośników z jakich dźwięk jest odtwarzany oraz do przestrzeni, w jakiej znajduje się system.

Ponieważ jest to produkt firmy Denon, AVR-X540BT został tak zbudowany, aby odtwarzać muzykę w jak najwyższej jakości. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, użytkownik może bez problemu połączyć się ze swoim smartfonem czy tabletem, aby bezpośrednio odtwarzać z niego muzykę bez konieczności użycia kabli, a urządzenie zadba o to, by jej brzmienie było krystalicznie czyste i wyraziste. Amplituner ma możliwość zapamiętania aż 8 różnych urządzeń Bluetooth, więc cała rodzina może bez problemu korzystać z jego funkcjonalności. Dla dodatkowej wygody AVR-X540BT posiada port USB umiejscowiony z przodu urządzenia, umożliwiający odtwarzanie plików muzycznych takich jak MP3, WMA, FLAC czy AAC z urządzeń przenośnych, jak również ich ładowanie.

Jeszcze jedna istotna informacja, odnośnie łączności Bluetooth dla urządzenia AVR-X540BT: dzięki specjalnej aplikacji Denon 500 Series Remote App użytkownik ma możliwość sterowania ustawieniami amplitunera przy pomocy dowolnego urządzenia mobilnego. Aplikacja umożliwia korzystanie z funkcji takich jak On/Off, Volume Up/Down, Mute czy Source Selection. Jest ona dostępna za darmo dla urządzeń korzystających z Androida lub iOSa.

Dla uzyskania czystego i przejrzystego wyglądu frontu urządzenia, AVR-X540BT wyposażono w cztery przyciski z funkcjonalnością Quick Select, które umożliwiają użytkownikowi wybranie swoich ulubionych źródeł odtwarzania, zapamiętując dla nich preferowane ustawienia dźwiękowe. Przyciski Quick Select mogą być również kontrolowane przy pomocy aplikacji Bluetooth lub przy pomocy zwykłego pilota.

Amplituner AV AVR-X540BT firmy Denon to idealne połączenie wysokiej jakości oraz łatwości użytkowania. Urządzenie to sprawia, że zbudowanie własnego kina domowego staje się proste i niedrogie, ale równocześnie dba o to, aby w elastyczny sposób przystosować się do indywidualnych preferencji użytkowników.

Cechy charakterystyczne
- 5.2-kanałowy amplitunerAV o mocy 130 W na kanał, dość mocy, aby wypełnić cały pokój unikatowym brzmieniem marki Denon
- 4K / 60Hz z pełnym zakresem pass-through HDR, ARC oraz HDMI CEC, gotowy na obsłużenie nowych standardów, łatwe połączenie z telewizorem przy pomocy jednego kabla HDMI
- 5 wejść HDMI, z czego trzy kompatybilne z formatem HDCP 2.2, wystarczająca ilość wejść dla Twoich odtwarzaczy Blue-ray, konsoli i innych urządzeń
- Strumieniowanie muzyki poprzez Bluetooth, wygodne odtwarzanie muzyki bezpośrednio z tabletu czy też smartphone’a
- Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, fenomenalny dźwięk z plików najwyższej jakości
- Odtwarzanie utworów w formatach MP3, WMA, FLAC oraz MPEG-4/AAC, port USB umiejscowiony z przodu, wspierający najpopularniejsze formaty dźwięku
- Automatyczna kalibracja głośników przy użyciu mikrofonu, doskonałe dopasowanie dźwięku do konkretnego pomieszczenia
- Setup Assistant, Denon 500 Series Remote App, prosta i intuicyjna instalacja, konfiguracja oraz użytkowanie
- Inteligentny program ECO, oszczędność energii, przy równocześnej maksymalnej wydajności pracy
- Dostępny w kolorze czarnym
- Wymiary (S x W x G): 434 x 151 x 319 mm
- Waga: 7.5 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru AVR-X540BT, AVR-X540 BT, AVR-X540-BT,
AVRX540BT, AVRX540 BT, AVRX540-BT,
AVR X540BT, AVR X540 BT, AVR X540-BT,


 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone