znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

CENNIK SŁUCHAWKI / AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

FUNKCJE - DA-10
Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z USB DAC, DA-10 dostarcza świetny dźwięk zupełnie jak prawdziwie audiofilskie urządzenia komponentowe, ale w kompaktowym rozmiarze obudowy uzupełnionym o wysokiej pojemności litowo-ionowy akumulator 3200mAH, dający możliwość cieszenia się muzyką przez długie godziny, gdziekolwiek go zabierzesz w podróż.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Z TWOICH ŹRÓDEŁ CYFROWO ZAPISANEJ MUZYKI.
W wielu urządzeniach przenośnych wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy jest najczęściej konstruowany z myślą o małym poborze mocy w celu przedłużenia żywotności baterii. O ile jest to sytuacją do przyjęcia przy użyciu zwykłych słuchawek dousznych, przy użyciu słuchawek audiofilskich jakość dźwięku po prostu na tym traci.
DA-10 posiada zaawansowany, analogowy stopień wyjściowy, skonstruowany tak, by mógł obsłużyć jak najszerszy zakres typów słuchawek. W tym także słuchawki audiofilskie i studyjne modele, które często posiadają wysoką impedancję i wymagają więcej mocy na wyjściu wzmacniacza. Zamontowany z boku przełącznik wzmocnienia pozwala na precyzyjne dopasowanie do wymagań ulubionych słuchawek klasy premium, także modeli o wysokiej impedancji, a końcowy analogowy stopień audio posiada dyskretny obwód bufora prądowego dla osiągniecia absolutnie najlepszych wrażeń odsłuchowych. Jest też opcja wyjścia fixed do podłączenia zewnętrznego systemu audio.

TECHNOLOGIE WYSOKIEJ JAKOŚCI AUDIO.
Zamknięty w eleganckiej obudowie wykończonej aluminium, DA-10 jest wyposażony w technologie Denon, by dostarczyć wspaniałych wrażeń odsłuchowych. DA-10 oferuje mistrzowskiej klasy konwersję C/A używając do tego układu klasy referencyjnej – 32 bit/192 kHz Burr-Brown PCM-1795, zwykle używanego w audiofilskich odtwarzaczach dysków i wzmacniaczach cyfrowych. DAC potrafi dekodować pliki linearne PCM z częstotliwościami próbkowania od 32 kHz, aż do 192 kHz przy 24 bitach. Jest także kompatybilny z plikami DSD (format dysków SACD) dekodując pliki audio wysokiej rozdzielczości 2,8 i 5,6 MHz. Jakość dźwięku jest jeszcze bardziej poprawiana przez własne rozwiązania Denona związane z cyfrowym filtrowaniem i algorytmem kształtowania szumów, Advanced AL32 Processing. Technologia ta, znana z najlepszych odtwarzaczy dysków i cyfrowych komponentów audio Denon, przetwarza standardowe cyfrowe audio 16 bit na 32 bit, tym samym maksymalnie poprawiając niższe rejestry i detale wysokich częstotliwości, oferuje dynamiczne filtrowanie cyfrowe, optymalizację algorytmu cyfrowego filtra według określonej częstotliwości próbkowania odtwarzanego utworu.

KOMPATYBILNOŚĆ Z DUŻĄ ILOŚCIĄ URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH.
DA-10 jest dostarczany z wieloma kablami połączeniowymi dla jak najszerszej kompatybilności z urządzeniami przenośnymi mogącymi odtwarzać muzykę, jak odtwarzacze czy smartfony. Kabel USB 30-pin jest kompatybilny z wieloma urządzeniami Apple, w tym iPod, iPod touch, iPhone i iPad. Kabel USB-Lightning jest kompatybilny z nowszymi urządzeniami, jak iPhone 6 i 6, iPad Air i inne. W komplecie jest też konektor USB-micro "B" pasujący do wielu innych smartfonów, a nawet analogowy kabel 3,5mm-3,5mm do podłączenia do wyjścia słuchawkowego odtwarzacza wyposażony we wtyczki o kształcie L dla bezpiecznego podłączenia.

PURYSTYCZNE PODEJŚCIE KONSTRUKCYJNE DLA AUDIOFIOFILÓW.
Wyposażony w układ DAC klasy referencyjnej Burr-Brown PCM-1795, DA-10 oferuje prawdziwie audiofilską konstrukcję, podwójne zegary główne (22,6 i 24,6 MHz) optymalizujące funkcjonowanie układów z konkretnymi częstotliwościami próbkowania (44,1; 88,2; 176,4 MHz i 32; 48; 96; 192 kHz). Kryształy zegara są umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie układu DAC na płytce audio dla maksymalnego zmniejszenia zniekształceń. Sekcja cyfrowa oferuje przetwarzanie port USB pracujący w trybie asynchronicznym dla najwyższej stabilności i jakości dźwięku. Jakość dźwięku jest jeszcze bardziej poprawiana przez własne rozwiązania Denona związane z cyfrowym filtrowaniem i algorytmem kształtowania szumów, Advanced AL32 Processing. Wewnątrz DA-10 znajdziecie najlepsze rozwiązania konstrukcyjne Denona, z oddzielnymi płytkami dla głównego układu audio i bloku zasilania, skonstruowane tak celem eliminacji interferencji pomiędzy układami. DAC potrafi dekodować pliki linearne PCM z częstotliwościami próbkowania od 32 kHz, aż do 192 kHz przy 24 bitach.

DODAJ CYFROWE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZENIOWE DO SWOJEGO ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU HI-FI W DOMU.
DA-10 może nawet udostępnić twojemu analogowemu systemowi Hi-Fi możliwości cyfrowe. Podłącz analogowe wyjście DA-10 do analogowego wejścia swojego wzmacniacza Hi-Fi i przesyłaj strumieniowo muzykę ze swojego PC za pomocą wejścia micro USB-B w wysokiej rozdzielczości nawet do 192kHz / 24 bit lub nawet DSD64 (2,8MHz) i DSD128 (5,6 MHz).

PRZEDŁUŻONA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA Z KONTROLKĄ NAŁADOWANIA.
Wyposażony w akumulator litowo-ionowy o wysokiej pojemności (3200 mAh) DA-10 oferuje do 7 godzin pracy we współpracy z iUrządzeniem i nawet do 24 godzin po podłączeniu przenośnego odtwarzacza przez analogowe wejście 3,5mm. DA-10 informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatora przy włączeniu, zaświecając kontrolkę ładowania LED w różnych kolorach. Kiedy akumulator jest naładowany pomiędzy 50% a 100%, miga na zielono. Gdy poziom naładowania spadnie do poziomu między 20% a 49%, LED miga na pomarańczowo, a poniżej 20% na czerwono, sygnalizując tym samym konieczność naładowania. Czas ładowania może być krótki, nawet tylko 3,5 godziny, gdy urządzenie jest podłączone do ładowarki USB z wyjściem 1,5A.

ELEGANCKI I WSZECHSTRONNY POKROWIEC.
DA-10 jest dostarczany wraz ze specjalnie zaprojektowanym pokrowcem chroniącym samo urządzenia jak i posiadającym miejsce na telefon – idealne rozwiązanie w podróży. Łączy tym samym DAC i telefon w jedno poręczne urządzenie i jednocześnie skrywa wszystkie kable. Obsługa telefonu jest nadal możliwa dzięki elastycznemu, przeźroczystemu oknu. Pokrowiec, gdy jest zamknięty jest w stanie nawet ochronić zawartość przed wpływami atmosferycznymi.

Z Denon DA-10 twoja muzyka będzie brzmieć tak dobrze jak nigdy dotąd.

Dane techniczne

Pasmo przenoszenia2 Hz - 20 kHz
Wymiary maksymalne (szer. x gł. x wys.) 64 x 136 x 28 mm
Częstotliwość próbkowania wejścia USB typ B 192 kHz / 24-bit
Wejście analogowe1Kup DA-10 na http://www.denon.waw.pl/
Wejście USB typu B dla wejścia PC (tył) Micro
Przetwornik C/APCM1795 (192kHz / 32bit)
Dodatkowe informacje:

karta produktu (ENG pdf - 0.77 MB) Pobierz plik pdf
Instrukcja Obsługi (ENG pdf - 1,3 MB) Pobierz plik pdf
Instrukcja Szybkiego uruchamiania (ENG pdf - 0.78 MB) Pobierz plik pdf
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru przenośny wzmacniacz słuchawkowy, sluchawkowy, DA-10,da10,da 10,loj,denon,sluchawki,

[ Przenośny wzmacniacz słuchawkowy DA-10 ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone