znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
HEOSKOMPONENTY HI FIKOMPONENTY AVSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
  WYPRZEDAŻ  PROMOCJE                   

CENNIK SŁUCHAWKI / AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

STUDYJNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU ZE SŁUCHAWEK O ELEGANCKIM WZORNICTWIE
Słuchawki douszne Denon Music Maniac AH-C120 posiadają 11,5 mm przetworniki profesjonalnie dostrojone tak, by mogły być akustycznie transparentne (Flat EQ). Słuchawki AH-C120 posiadają wbudowany pilot z jednym przyciskiem oraz mikrofon dla łatwej kontroli wybranych urządzeń Android i Apple (jak również innych smartfonów*), a także do rozmów telefonicznych o czystym dźwięku bez zakłóceń i obsługi z wykorzystaniem rozpoznawania głosu.

POCZUJ MUZYKĘ, NIE SŁUCHAWKI
Prawdziwi zapaleńcy tak bardzo angażują się w słuchanie muzyki, że z łatwością spędzają długie godziny ciesząc się swoimi ulubionymi utworami - najchętniej w oryginalnej jakości. W Denonie wierzymy, ze powinieneś czuć muzykę, nie swoje słuchawki. W poszukiwaniu najbardziej komfortowych, najlepiej dopasowanych słuchawek, inżynierowie Denona zbadali ponad 4000 par uszu ludzi z całego świata po to, aby stworzyć konstrukcję, która automatycznie dopasuje się do indywidualnych różnic w ich kształcie, umiejscowieniu, rozmiarze kanału usznego, rozmiaru głowy i specyfiki ruchu szczęk. Wiadomo, że dopasowanie i komfort zależny jest od dbałości o szczegóły. Słuchawki Music Maniac AH-C120 dostarczane są z wieloma rozmiarami wkładek dousznych do wyboru, tak byś mógł wybrać te właściwe. Wybierz pomiędzy wkładkami z pianki typu Comply TX-400M lub silikonowymi (w rozmiarach S, M, L). Niewielki pokrowiec również został przewidziany dla ekstremalnej mobilności.

APLIKACJA DENON AUDIO APP DLA IPHONA , IPADA LUB URZĄDZEŃ ANDROID ZWIĘKSZY MOŻLIWOŚCI.
Podczas, gdy wielu audiofilów unika słuchania muzyki ze swoich smartfonów, mamy wrażenie, że ten opór może okazać się daremny. Dlatego stworzyliśmy aplikację Denon Audio App dla smartfonów. Aplikacja ta pozwala na dostosowanie ustawień do własnych preferencji, zarówno przez tworzenie, zapisywanie i dzielenie się niestandardowymi krzywymi EQ, wykorzystanie analizatora widma w czasie rzeczywistym, tworzenie i zapisywanie własnych list odtwarzania. Umożliwia również cieszenie się ponad 70.000 internetowych stacji radiowych z całego świata poprzez serwis TuneIn Internet Radio, ale również umożliwia automatyczne aktualizacje Twojego statusu Facebooka/Twittera (jeśli to Ciebie interesuje). Wykorzystaj Denon Audio App wraz ze swoimi słuchawkami Denon Music Maniac i doświadcz prawdziwie szerokich możliwości jakie daje słuchanie muzyki ze smartfona.

Dane techniczne
Przetwornikidynamiczne 11.5 mm
Konstrukcjadokanałowe
Obudowa hybrydowa z metalu Kup AH-GC120MA na http://www.denon.waw.pl/
Aplikacja DenonDENON AUDIO
Sterowanie smartfonemOdporny na splątanie kabel z miedzi beztlenowej zintegrowany z pilotem z jednym przyciskiem
Zestaw zawiera:etui z suwakiem,
silikonowe wkładki douszne (S, M, L),
adapter dla smartfonów SonyDodatkowe informacje:

karta produktu (ENG pdf - 2,6 MB) Pobierz plik pdf
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Zdjęcie denon, danon
słuchawki dokanałowe, słuchawki przenośne, słuchawki do smarftona, słuchawki iphone, słuchawki do iphone, słuchawki apple, słuchawki ios, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem

AHC 120 MA, AH-C 120 MA, AH C 120 MA, 
AHC120 MA, AH-C120 MA, AH C120 MA, 
AHC-120 MA, AH-C-120 MA, AH C-120 MA, 

AHC 120MA, AH-C 120MA, AH C 120MA, 
AHC120MA, AH-C120MA, AH C120MA, 
AHC-120MA, AH-C-120MA, AH C-120MA, 

AHC 120-MA, AH-C 120-MA, AH C 120-MA, 
AHC120-MA, AH-C120-MA, AH C120-MA, 
AHC-120-MA, AH-C-120-MA, AH C-120-MA,

[ Słuchawki dokanałowe Denon AH-C120MA ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone